بهترین تابلو روان را چگونه بخریم؟
بهترین تابلو روان را چگونه بخریم؟

بهترین تابلو روان را چگونه بخریم؟

 

خرید تابلو روان و تابلو ال ای دی (LED)

می توانید در تهیه و خرید تابلوی روان (ال ای دی – LED)  برخی نکات مهم را در نظر بگیرید. تا بهترین تابلو روان LED را با توجه به بودجه خود تهیه کنید. در اینجا ما سعی می کنیم بگوییم بهترین تابلو روان را چگونه بخریم.

اندازه تابلو روان در خرید

یکی از شاخصه های مهم خرید تابلو روان مناسب، انتخاب اندازه و ابعاد این تابلوها می باشد. معمولا تابلو روان هر چقدر بزرگتر باشد بهتر دیده می شود. اما شما باید بهینه ترین اندازه را با توجه به بودجه خود و نتایجی که در نظر دارید، انتخاب کنید. شاید برای کار شما یک تابلوی کوچک هم مفید باشد و نیاز شما را بر طرف کند.

اگر حالت نوشتن تابلو روان (ال ای دی) فقط مورد نظر شما است. به دنبال تابلو روان با عرض زیاد نباشید. و عرض 40 سانتیمتر برای شما مناسب خواهد بود. اگر نوشته های زیادی دارید، معمولا باید طول تابلو روان را خیلی کوچک نگیرید. 

تراکم تابلو روان یا LED در خرید

برای خرید تابلو روان (LED) یکی از پر کاربرد ترین آنها ۱۰۰۰۰ است. که منظور آن تعداد ۱۰۰۰۰ ال ای دی در متر مربع می باشد. که نوع ماژول به کار رفته در این تابلو روان P10 است، یعنی فاصله هر ال ای دی از دیگری، ۱۰ میلیمتر است. تراکم های بالاتر برای تابلو سر در مغازه آن چنان مورد نیاز نیست. ولی اگر می­خواهید در پشت ویترین از تابلو روان استفاده کنید، سراغ تراکم های بالاتر بروید. مثلا ۶۲۵۰۰ که نوع ماژول آن P4 است. یعنی فاصله هر ال ای دی از دیگری ۴ میلیمتر است.
 

رنگ تابلو روان

تابلو روان در رنگهای مختلفی از جمله قرمز، آبی، سبز، بنفش یا فول کالر (تمام رنگی) ساخته و نصب می ­شود. اگر تابلو روان در سایز کوچک می خواهید، خیلی به دنبال تابلو های فول کالر نباشید. معمولا تابلو های روان فول کالر مناسب فضاهای با عرض زیاد می باشند. زیرا عرض خیلی کم توانایی پخش فیلم در آنها را بسیار محدود کرده و تعداد پیکسل آنها مناسب فیلم نخواهد بود.

بصورت خلاصه باید موارد زیر را چک کنید؛ 

  1. اندازه متناسب با جایگاه و هدفی که دارید انتخاب کنید.
  2. تراکم و کیفیت تصویر را با توجه به مطالب نمایشی و فاصله مخاطبان انتخاب کنید.
  3. در ابعاد کوچک تمام رنگی بودن چندان جذابیتی ندارد.
  4. بهتر است که در زمان خاموش بودن تابلو روان، به رنگ و شفافیت ال ای دی های ماژول دقت کنید. در صورتی که ال ای دی آن کدر بوده یا شفافیت لازم را نداشته باشد، ممکن است که ماژول چیپ ست مرغوبی نداشته باشد.
  5. در صورتی که قرار است تابلو روان در فضای آزاد نصب شود، بهتر است ضد آب بودن ماژول مد نظر قرار داده شود. 

برای اطلاع از لیست قیمت تابلو روان و فول کالر (LED و SMD) کلیک کنید

برای مشاوره رایگان در زمینه خرید بهترین تابلو روان می توانید با شماره 09125902103 تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش طراحی تیزر و تغییر متن تابلو روان کلیک کنید

 

برای مشاهده سایر محصولات کلیک کنید: چلنیوم، تلویزیون شهری، کامپوزیت

 

 

4.9/5 (61)

لطفا امتیاز دهید

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *