انواع تابلوهای روان (ال ای دی) LED و تلویزیون شهری

تلفن :  09125902103 - 66067521

تعمیر و تعویض قطعات تابلو روان خود را به ما بسپارید

تعمیر و تعویض قطعات تابلو روان خود را به ما بسپارید

تعمیر و تعویض قطعات تابلو روان خود را به ما بسپارید

یکی از مهمترین فاکتورهایی که تابلو روان فول کالر و تک رنگ بایستی داشته باشد، ضمانت نامه یا همان گارانتی کار است. به دلیل اینکه اگر تابلو روان برای مدت طولانی کار کرده باشد و در معرض سرما و گرما، نور خورشید و برف و باران قرار گرفته باشد، ممکن است کم کم ال ای دی (LED) های آن سوخته و خاموش شود. در این صورت نوشته ی آن نامشخص و مبهم نشان داده خواهد شد. پس پشتیبانی و نگهداری آن از اهمیت بالایی برخواردار است.
معمولا مغازه داران به علت مشغله هایی که دارند، پیگیری این کارها برایشان دردسر ساز است. به همین دلیل گاهی مجبور به تعویض تابلو و تحمل هزینه های بیشتر می شوند. ولی با کمک متخصصان این امر و ارتباط با آنها می توان با پرداخت هزینه کمتر، مشکلات را حل کرد و تبلیغات موثرتری برای فروشگاه و سر در مغازه خود داشت. البته لازمه این کار خرید تابلو های قابل تعمیر و سرویس است. همچنین در زمان نسب بهتر از شما با اجناسی که در تابلو به کار می رود آشنا شوید.
معمولا پاور تابلو روان نیز پس از حدود دو سال کار کردن، نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا خواهد کرد. ماژول ها یا ال ای دی (LED) های تابلو روان به صورت سری به هم وصل هستند. اگر اولین یا دومین ماژول خاموش شود، بقیه هم خاموش می شوند. یا نوشته ها به صورت نصف روشن و نصف خاموش نمایش داده می شوند.
تعمیر و تعویض قطعه و عیب یابی تابلو روان کوچک و بزرگ یا تلویزیون شهری، نیازمند تخصص و دانش لازم و نیز تجربه کافی در این زمینه است. مجموعه پارسی الکترونیک کلیه تعمیرات تخصصی و تعویض قطعات تابلو روان کوچک و بزرگ شما را انجام می دهد و هر گونه پشتیبانی و نگهداری از تابلو های ال ای دی را بر عهده می گیرد. برای آگاهی از قیمت قطعات تابلو روان با شماره ۰۹۱۲۵۹۰۲۱۰۳ تماس بگیرید. در جدول زیر هزینه تعویض ال ای دی (LED) ها و تعمیر ماژول های تابلو روان را مشاهده می کنید.

 

هزینه

قیمت (به تومان)

تعویض کلیه LED های سوخته شده یا خاموش شده

۷ هزار

تعمیر ماژول (معیوب) بدون نیاز به تعویض IC ها

۱۲ هزار

تعمیر ماژول (سوخته) با تعویض IC ها

۲۳ هزار

 

برای مشاهده سایر محصولات کلیک کنید: چلنیوم ، تلویزیون شهری ، کامپوزیت

4.92/5 (24)

لطفا امتیاز دهید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *