تعمیر تابلو روان و تعویض قطعات 09125902103
تعمیر تابلو روان و تعویض قطعات 09125902103

تعمیر تابلو روان و تعویض قطعات 09125902103

تعمیر تابلو روان و تعویض قطعات آن را به ما بسپارید

یکی از مهمترین فاکتورهایی که تابلو روان فول کالر و تک رنگ بایستی داشته باشد، ضمانت نامه یا همان گارانتی کار است. به دلیل اینکه اگر تابلو روان برای مدت طولانی کار کرده باشد و در معرض سرما و گرما، نور خورشید و برف و باران قرار گرفته باشد، ممکن است کم کم ال ای دی (LED) های آن سوخته و خاموش شود. در این صورت نوشته ی آن نامشخص و مبهم نشان داده خواهد شد. پس پشتیبانی و نگهداری آن از اهمیت بالایی برخواردار است.

قیمت تابلو روان 

قیمت تابلو روان خریداری شده میتواند تاثیر مستقیمی در کیفیت و کارایی تابلو روان داشته باشد. استفاده از متریال درجه یک تاثیر مشتقیمی را در قیمت تابلو روان و همینطور در کاربرد و کارایی بهتر تابلو روان و فول کالر

 

تعمیرات تابلو روان 

در تصاویر زیر نمونه هایی از تابلو روان و فول کالری که نیاز به تعمیرات تابلو روان و فول کالر دارند را مشاهده میکنید.

 

 

تابلو روان

معمولا مغازه داران به علت مشغله هایی که دارند، پیگیری این کارها برایشان دردسر ساز است. به همین دلیل گاهی مجبور به تعویض تابلو و تحمل هزینه های بیشتر می شوند. ولی با کمک متخصصان این امر و ارتباط با آنها می توان با پرداخت هزینه کمتر، مشکلات را حل کرد و تبلیغات موثرتری برای فروشگاه و سر در مغازه خود داشت. البته لازمه این کار خرید تابلوی روان قابل تعمیر و سرویس است. همچنین در زمان نسب بهتر از شما با اجناسی که در تابلو  روان به کار می رود آشنا شوید.
معمولا پاور تابلو روان نیز پس از حدود دو سال کار کردن، نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا خواهد کرد. ماژول ها یا ال ای دی (LED) های تابلو روان به صورت سری به هم وصل هستند. اگر اولین یا دومین ماژول خاموش شود، بقیه هم خاموش می شوند. یا تابلو روان به صورت نصف روشن و نصف خاموش نمایش داده می شوند.

تعمیرات و تعویض قطفات تابلو روان
تعمیرات تخصصی و تعویض قطعه تابلو روان کوچک و بزرگ یا تلویزیون شهری، نیازمند تخصص و دانش لازم و نیز تجربه کافی در این زمینه است. مجموعه پارسی الکترونیک کلیه تعمیرات تخصصی و تعویض قطعات تابلو روان کوچک و بزرگ شما را انجام می دهد و هر گونه پشتیبانی و نگهداری از تابلو های روان ال ای دی را بر عهده می گیرد. برای آگاهی از قیمت قطعات تابلو روان با شماره 09125902103 تماس بگیرید. در جدول زیر هزینه تعویض ال ای دی (LED) ها و تعمیر ماژول های تابلو روان را مشاهده می کنید.

 

هزینه

قیمت (به تومان)

تعویض کلیه LED های سوخته شده یا خاموش شده

8 هزار

تعمیر ماژول (معیوب) بدون نیاز به تعویض IC ها

13 هزار

تعمیر ماژول (سوخته) با تعویض IC ها

24 هزار

 

برای مشاهده سایر محصولات کلیک کنید: چلنیوم ، تلویزیون شهری ، کامپوزیت

 

تابلو روان – تابلو روان ال ای دی

فناوری ال ای دی که در حال توسعه و پیشرفت زیادی است و کاربردهای بسیار زیادی دارد. به این دلیل که دیودهای نوری سرعت روشن شدن بالایی دارند. همچنین عمر بالای تابلو LED و تابلو روان آنها را به کالای مقبول برای محیط هایی با دسترسی مشکل و سخت مانند اتاق سرور ها، برج های مخابراتی، و اماکن عمومی تبدیل کرده است. این در حالی است که اندازه کوچک آنها از نکات مفید تابلو روان ال ای دی محسوب می شود. این فناوری برای تابلوهای روان یا تبلیغاتی هم بسیار حائز اهمیت است. از کاربردهای دیگر ال ای دی می توان به نورهای هشداری، چراغ های سقفی، پروژکتورهای روشنایی و نورافکن ها و جایگزینی مناسب برای منابع نوری قدیمی اشاره نمود. تابلو های روان هم که ال ای دی ها تشکیل شده اند حدودا همین روال را طی می نمایند. لذا در تعمیرات تخصصی تابلو روان باید از افراد متخصص و آشنا به این فناوری و مسائل مرتبط با آن استفاده کرد. 

در تصاویر زیر انواع ماژول ها را میبینیم. موفق و پیروز باشید.

 

 

 

 

 

 

 

About The Author

Related posts

5 Comments

 1. ندا دیزنگی

  تشکر فراوان از تیم متخصص شما که در کوتاهترین زمان ممکن کار تعمیر تابلوی ما را بخوبی انجام دادند.

  Reply
 2. سامانی

  بابت تعمیرات تابلو روان و پشتیبانی خوب شما تشکر فراوان. هم قیمت و هم سرعت کار عالی بود

  Reply
 3. اکبریان

  سلام. لطفا بفرمایید چه تابلو روان هایی قابل تعمیر و تعویض قطعه هستند ؟

  Reply
  1. پارسی الکترونیک

   سلام روزتون بخیر
   شما میتوانید با شماره های سایت برای مشاوره تماس بگیرید. ما در اولین فرصت این توضیحات به این صفحه اضافه می کنیم.

   Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.